Príprava realizácie výstavby bývania

  • 1

Osamostatnenie sa je pre každého človeka v živote významným míľnikom, a preto je vhodné sa naň adekvátne pripraviť. Tento proces zahŕňa viacero aspektov. V prvom rade je dôležité zhodnotiť stav finančných prostriedkov, pretože koniec – koncov, od nich sa odvíjajú vaše ďalšie ciele a možnosti. Naši pracovníci sú Vám k dispozícií už aj v týchto predstavebných prvopočiatkoch, stačí sa obrátiť na naše finančné oddelenie, ktoré je pripravené pomôcť Vám s vybavovaním financovania výstavby vášho vysnívaného bývania. V ďalších krokoch je potrebné vybrať si vhodný projekt a realizátora výstavby, pokiaľ nemáte v úmysle stavbu postaviť svojpomocne. V prípade, že projekt nemáte, aj tu Vám vieme pomôcť a poradiť v sekcií katalógové projekty domov.

Pokiaľ sa Vám vynorila v hlave otázka, kedy je najvhodnejší čas na začiatok výstavby bývania, tak najideálnejšie podmienky pre výstavbu sú počas teplejších mesiacov, kedy je teplota stabilná a nepresahuje teploty nižšie ako je 5 stupňov Celzia nad nulou. I keď je potrebné poznamenať, že pri dnešných technologických postupoch je možné vykonávať určité stavebné výkony aj pri nižších teplotách, neponáhľajte sa. Starostlivo si premyslite všetky detaily, aby počas realizácie vzniklo, pokiaľ možno, čo najmenej zbytočných komplikácií. 

Vybavovanie potrebných povolení  a náležitostí k výstavbe bývania zaberie mnoho času, no keď už budú všetky povinnosti splnené, projekt výstavby schválený a stavebné podmienky ideálne, môže začať samotná realizácia, ktorá bude oveľa rýchlejšia. Výhodou našich nízkoenergetických montovaných domov je, že počas čakania na potrebné povolenia a teplejšie dni naši montážnici svedomito pripravujú jednotlivé panely vášho vysnívaného bývania. A ak s príchodom ideálnych stavebných podmienok zrealizujeme základovú dosku, po jej vytvrdnutí sa ihneď jednotlivé panely privezú na stavbu a hrubá stavba je do niekoľkých dní ukončená.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám zodpovieme všetky otázky, čím Vás usvedčíme v tom, že finreality.sk je skutočne komplexná škála podpory Vašich potrieb a požiadaviek. 

Porovnávač

Porovnať