Väzníkový krov

Väzníkový krov predstavuje ľahkú, priestorovo stuženú a stabilnú drevenú konštrukciu krovu, ktorá výrazným spôsobom optimalizuje cenu výstavby rôznych objektov – rodinných domov, bytových domov, občianskych stavieb, objektov určených pre šport, priemyselných stavieb, rekonštrukcií a iných. Väzníkovým krovom je možné realizovať rôzne typy tvarov striech, od klasických valbových, sedlových alebo stanových striech s rôznymi sklonmi, až po pultové a ploché strechy.

Hlavnými výhodami tohto riešenia stavby je, možnosť realizácie veľkých rozponov až do 30 metrov bez stredovej podpory – bezbariérové riešenia, vysoká kvalita produktu a veľké úspory vstupných nákladov pri stavbe predovšetkým rodinných domov. Väzníkový krov sa čoraz viac dostáva do projektov stavieb predovšetkým pre jeho vysokú kvalitu prevedenia. My používame pre výrobu väzníkov hobľované a technologicky sušené špičkové rezivo najvyššej kvality.

Základnými vlastnosťami drevenej konštrukcie krovu z priehradového väzníka je jeho rýchla a presná výroba, efektívna montáž, takmer neobmedzená variabilita, mimoriadna presnosť strešnej roviny, vytvorenie základu pre stropný systém, statická bezpečnosť…

Máte záujem o vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky?

Neváhajte vyplniť formulár nižšie alebo dohodnúť si nezáväzné obchodné stretnutie, kde Vám predstavíme našu technológiu a na základe požiadavok Vám vytvoríme cenovú ponuku na mieru. 

    Galéria

    Porovnávač

    Porovnať